SB Teknoloji ve markaları, nerededir®, buraya bakarlar®, internet teknolojilerinin zamanla ulaşacağı boyutu görerek özel olarak tespit edilmiş ve gerçekleştirilmiştir. Ülkemizde internetin sağladığı imkan ve olanakları, ne kadar büyüyeceğini, nasıl faydalar sağlayacağını öngörmüş ve altı yılı aşkın bir süredir ülkemiz internetime fayda sağlamak için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Bu vizyonla yoluna davam eden SB Teknoloji'nin hedefi, internet dünyasının kullanıcılara maksimum fayda sağlamasıdır.

Anahtar kelime reklamcılığı konusunda www.nerededir.com - Yeni Kısayolunuz - tartışmasız Türkiye'nin bir numarasıdır. Sektörel internet reklamcılığı konusunda ise www.kozmetikreklam.com, www.egitimreklam.com, www.otelreklam.com, www.saglikreklam.com, www.emlakcilari.com ve www.imalatcilari.com kulvarında en elit ve bilindik internet siteleri olmaya devam etmektedir İnternet ağının yaygınlaşması ve günlük yaşamın içerisinde daha geniş yer tutmasıyla önemi kavranmaya başlanan anahtar kelime reklamcılığı, Türkiye'deki her sektöre ve faaliyet gösteren her firmaya ticarî anlamda büyük geri dönüşleri olan bir konsepttir.

Sayısı belirsiz sayfanın bulunduğu ve Türkiye'deki hemen hemen her firmanın sitesinin olduğu internet ortamı da rekabete açık bir alan. Dolayısıyla bir sektör içerisinde yer alan firmalardan birinin öne çıkması kolay değil. İşte anahtar kelime reklamcılığı, bir firmanın sektöründeki diğer rakiplerinin önüne geçmesini ve müşterisiyle buluşmasını sağlayan bir destek hizmetidir. Arama motorlarında en üst sıralarda yer almak, web sitesi sahibi firmalar için büyük bir ticari kazanç kapısıdır.

Bu konseptin Türkiye'deki öncülüğünü yapan SB teknoloji, bir yandan anahtar kelime reklamcılığı konseptinden kazanç sağlamak isteyen firmalara bu hizmeti sunarken; diğer yandan Türkiye gündemini yakalamanın, internet kullanımındaki trendleri saptayıp yönlendirmenin ve her iki konuda da internet kullanıcılarının nabzını tutup onları bilgilendirmenin gayreti içindedir. Örnek verecek olursak, anayasa değişikliği, yargı reformu, seçim oylaması yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz çalışmaların başında gelmektedir.

Hedefimiz, yukarıda da kısmen belirttiğimiz üzere, Türkiye'de öncüsü olduğumuz anahtar kelime reklamcılığı ve sektörel internet reklamcılığı konseptini, internet dünyasında maksimum düzeyde etkili hâle getirmektir.

Misyonumuz, bu konseptten fayda sağlamak ve büyümek isteyen en az bir web sitesi sahibi firmalarla tam bir işbirliği içerisinde olarak onların sanal dünyadaki reklam, tanıtım ve pazarlama ağında kalıcı olmalarına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz, bu hedef ve misyon doğrultusunda, internet teknolojisinin bugünü ve yarınını önceden görerek - e-ticaretin de ötesinde - sanal dünya üzerinden gerçekleşen ticaretin ulaşmakta olduğu yoğun kapasite içerisinde birlikte çalıştığımız firmaların bir an önce yerlerini almalarını sağlamaktır.

Tüm bunların ışığında SB Teknoloji'nin aslî işi, danışmanlık ve destek hizmeti verdiği firmalara, internet ortamında kendi sektörü içerisinde ön sıralarda olmasını sağlayacak çözümler üretmektir. Bu bağlamda onları internetin gücü konusunda bilinçlendirerek, farkındalık oluşturarak yakın zamanda rekabetin daha da artacağı sanal dünya ticaretine hazır hale getirecek alt yapının kurulmasını sağlamak da görevlerimiz arasındadır. Mevcut altyapısı ve bilgi teknolojilerindeki deneyim ve gücüyle SB Teknoloji, bu anlamda KOBİ ve işletmelerin internet üzerindeki her türlü ihtiyaç, istek ve sorunlarına çözüm üretebilecek internet firmasıdır.

internetin bir numarası